Regulamentul Tenis 3.0 (merita citit, are una doua surprize) este accesibil aici – format .doc, fara virusi 🙂

Finala mare: Andrei Nistor vs Gabi Tatuta, joi, 10.07, Centrul National de Tenis, de la 18.30

Finala mica: Cristina Gheorghe vs Razvan Gornea

Semifinale „liga campionilor”
Andrei Nistor vs Razvan Gornea (6-4, 6-1)
Cristina Gheorghe vs Gabi Tatuta (1-6, 0-6)

Sferturi „liga campionilor” (sau 4 meciuri cat 4 finale):
Andrei Nistor vs Daniel Tiganila (6-3, 6-4)
Cristina Gheorghe vs Dan Matei (4-6, 6-4, 6-1)
Razvan Gornea vs Adrian Vasile (7-5, 1-6, 6-3)
Vlad Columbeanu vs Gabi Tatuta (1-6, 2-6)

Optimi „liga campionilor”:

Andrei Nistor vs Martin Diauw, Marti 20 Mai, 16.00, Complex Tei (6-0, 6-1)
Cristina Gheorghe vs Catalin Teoharie, Luni 26 Mai, 22:00, Pescariu, (3-6, 6-2, 6-4)
Gheorghita Ferent vs Dan Matei, Sambata 24.05, Strand Tineretului ora 8:00 (4-6, 0-6)
Razvan Gornea vs Alexandru Pais, Miercuri, 21.05, 21:00, Tennis Class (6-3, 6-3)
Adrian Vasile vs Silviu Manea (6-3 6-7 6-2)
Mihai Petroff vs Gabriel Tatuta, 18.05, 20:00, Tennis Class (6-4, 4-6, 1-6)
Stefan Stroe vs Vlad Columbeanu, Miercuri 28.05, 20:00, Tennis Class, la balon (1-6, 6-4, 4-6)
Daniel Ene vs Daniel Tiganila (4-6, 2-4)

Grupe Tenis 3.0 – Juniori

Grupa A P(J/Sc/Sp/Gc/Gp)
1. Stefan Zuca 2p (1/4/0/24/4)
2. Liviu Gales 0p (1/0/2/4/12)
3. Cristian Suica 0p (1/0/2/0/12)
Mircea Scarlatescu

Meciuri:
Stefan Zuca vs Liviu Gales (6-1, 6-3)
Stefan Zuca vs Cristian Suica (6-0, 6-0)

Grupa B P(J/Sc/Sp/Gc/Gp)
1. Valentin Marinescu 3p (3/6/0/36/9)
2. Adrian Alexandrescu 1p (2/2/2/19/16)
3. Claudiu Gologan 0p (2/0/4/4/24)
4. Bogdan Barbu 0p (1/0/2/2/12)

Meciuri:
Valentin Marinescu vs Bogdan Barbu (6-2, 6-0)
Valentin Marinescu vs Claudiu Gologan (6-0, 6-0)
Valentin Marinescu vs Adrian Alexandrescu (6-3, 6-4)
Adrian Alexandrescu vs Claudiu Gologan (6-1, 6-3)

Grupa C P(J/Sc/Sp/Gc/Gp)
1. Razvan Minca 2p (3/4/1/30/19)
2. Cosmin Otel 0p (1/1/2/11/17)
3. Sorin Doru 0p (1/0/2/8/13)
4. Adrian Apostol

Meciuri:
Cosmin Otel vs Razvan Minca (7-5, 0-6, 4-6)
Razvan Minca vs Sorin Doru (7-5, 6-3)

Grupa D
1. Ovidiu Nica 1p (1/2/0/12/2)
2. Marian Gherghescu 0p (1/0/2/2/12)
Stefan Moraru
Laurentiu Ciuhan

Meciuri programate:
Ovidiu Nica vs Marian Gherghescu (6-1, 6-1)

Grupa A Pct(J/Sc/Sp/Gc/Gp)
1. Andrei Nistor 5p (5/10/0/60/8)
2. Catalin Teoharie 2p (3/4/2/31/14)

3. Bogdan Adamut 1p (3/2/4/13/32)
4. Marian Gherghescu 1p (3/2/4/20/32)
5. Radu Columbeanu 0p (2/0/4/0/24)
6. Serban Grigorescu 0p (1/0/2/1/12)

Meciuri programate:
Andrei Nistor vs Bogdan Adamut, Luni 31.Martie (6-0, 6-0)
Catalin Teoharie vs Radu Columbeanu, Duminica 6.Aprilie, 13:30, Agronomie (6-0, 6-0)
Andrei Nistor vs Radu Columbeanu (6-0, 6-0)
Catalin Teoharie vs Bogdan Adamut (6-1, 6-0)
Marian Gherghescu vs Andrei Nistor, Marti 22.Aprilie, 20:00, Tineretului (0-6, 0-6)
Teoharie Catalin vs. Andrei Nistor: Sambata, 10 Mai, 12.00, Agronomie
Serban Grigorescu vs. Andrei Nistor: Miercuri 7 Mai, Regie, 22.00 (1-6, 0-6)
Marian Gherghescu vs Radu Columbeanu, Duminica 11.Mai, ora 15:00 (6-4, 6-4)
Andrei Nistor vs Catalin Teoharie (6-1, 7-6)
Bogdan Adamut vs Marian Gherghescu (6-4, 6-4)
———————————————-

Grupa B Pct(J/Sc/Sp/Gc/Gp)
1. Daniel Ene 4p (4/8/0/49/19)
2. Gheorghita Ferent 4p (5/8/3/61/34)

3. Stefan Zuca 3p (5/7/5/61/53)
4. Alin Paraschiv 2p (5/4/7/47/57)
6. Marius Radu 0p (4/1/8/20/54)
5. Emanuel Borcescu 0p (3/1/5/22/43)

Meciuri programate:
Gheorghita Ferent vs Marius Radu, Marti 01.Aprilie, 12:00, Tineretului (6-1, 6-1)
Gheorghita Ferent vs Emanuel Borcescu, Miercuri 02.Aprilie, 21:00, Tennis Class (6-0, 6-2)
Gheorghita Ferent vs Stefan Zuca, Vineri 04.Aprilie, 12:00, Tineretului, Teren II (4-6, 6-4, 6-3)
Gheorghita Ferent vs Alin Paraschiv, Sambata 05.Aprilie, 10:00, Tineretului (6-0, 6-4)
Stefan Zuca vs Emanuel Borcescu, Miercuri 09.Aprilie, 20:30, Tennis Class (6-7,6-2,6-3)
Daniel Ene vs Alin Paraschiv, Agronomie (6-1, 6-4)
Daniel Ene vs Marius Radu (6-0, 6-1)
Daniel Ene vs Stefan Zuca, Vineri 18.Aprilie, 18:00, Tei (6-0, 6-4)
Marius Radu vs Stefan Zuca 19 aprilie, ora 16.00 – 18.00, Tenis Class (5-7, 0-6)
Alin Paraschiv vs Emanuel Borcescu, Sambata 19.Aprilie, 15:00, Tineretului/Agronomie (6-3, 7-5)
Daniel Ene vs Gheorghita Ferent, Duminica 20.Aprilie, 11:30, Tennis Class – balon (7-6, 6-3)
Marius Radu vs Alin Paraschiv, Sambata, 17 mai, ora 17h00 – teren Tineretului/Agronomie (3-6, 7-5, 2-6)
Alin Paraschiv vs. Stefan Zuca (3-6, 5-7)
———————————————-

Grupa C Pct(J/Sc/Sp/Gc/Gp)
1. Razvan Gornea 5p (2/10/0/60/20)
2. Stefan Stroe 3p (4/6/2/40/17)

3. Mihai Zaporojan 1p (3/2/4/24/30)
4. Ovidiu Nica 1p (3/2/5/25/39)
5. Adrian Apostol 1p (4/3/6/32/48)
6. Claudiu Gologan 0p (2/0/4/6/24)

Meciuri programate:
Ovidiu Nica vs Adrian Apostol, Luni 31.Martie (3-6, 6-4, 7-5)
Stefan Stroe vs Claudiu Gologan, Duminica 6.Aprilie, Tennis Class 10:00 (6-0, 6-0)
Mihai Zaporojan vs Claudiu Gologan (6-4, 6-2)
Stefan Stroe vs Ovidiu Nica (6-2, 6-0)
Razvan Gornea vs Mihai Radu Zaporojan, Luni 21.Apr, ora 21:00, terenurile de langa Apaca (6-3, 6-1)
Stefan Stroe vs Adrian Apostol (6-1, 6-2)
Razvan Gornea vs Adrian Apostol, Miercuri 23.Apr, terenurile de langa Apaca, 22:00 (6-0, 6-2)
Razvan Gornea vs Ovidiu Nica (6-4, 6-3)
Adrian Apostol vs Mihai Zaporojan (6-4, 6-4)
Claudiu Gologan vs Razvan Gornea, Centru National Tenis, Marti 6 Mai ora 20 (2-6, 1-6)
Stefan Stroe vs Razvan Gornea, Balon fostul parc Voinicel, Vineri 9 Mai ora 21 (1-6, 3-6)
———————————————-

Grupa D Pct(J/Sc/Sp/Gc/Gp)
1. Adrian Vasile 3p (3/6/0/36/11)
2. Mihai Petroff 3p (4/6/2/42/20)

3. Sorin Doru 2p (3/4/2/26/28)
4. Mircea Scarlatescu 1p (4/2/6/29/44)
5. Liviu Gales 0p (3/0/6/15/37)
6. Arald Teoharie

Meciuri programate:
Mihai Petroff vs Mircea Scarlatescu, Duminica 6.Aprilie, 18:00, Tennis Class (6-2, 6-4)
Sorin Doru vs Mircea Scarlatescu, Miercuri 9.Aprilie, 19:00, Tennis Class (7-5, 6-4)
Mihai Petroff vs Liviu Gales, Joi 10.Aprilie, 20:00, Tennis Class (6-0, 6-1)
Adrian Vasile vs Mircea Scarlatescu (6-1, 6-0)
Mihai Petroff vs Adrian Vasile (4-6, 2-6)
Liviu Gales vs Mircea Scarlatescu, Duminica 20.Aprilie, ora 20:00, balon (6-7, 1-6)
Mihai Petroff vs Sorin Doru, Tenis Class, luni 21 aprilie ora 21:00. (6-1, 6-0)
Sorin DORU vs Liviu GALES, luni 21 aprilie, ora 19:30, Tenis Class, balon (6-3, 6-4)
Sorin Doru vs Adrian Vasile, baza Pescariu, 20:00, joi, 7 mai
Liviu Gales vs Adrian Vasile, Sambata, 10 mai, la baza ProRapid de la 12:00
———————————————-

Grupa E P(J/Sc/Sp/Gc/Gp)
1. Cristina Gheorghe 3p (3/6/0/36/3)
2. Martin Diauw 2p (3/4/2/27/27)

3. Laurentiu Ciuhan 0p (2/0/4/9/25)
4. Bogdan Barbu 0p (2/0/4/7/24)
5. Valentin Epure 1p (1/2/0/12/1) forfait
6. Razvan Minca

Meciuri programate:
Martin Diauw vs Bogdan Barbu, Sambata 19.Aprilie, 12:00, Complex Tei (6-3, 6-4)
Martin Diauw vs Laurentiu Ciuhan, Duminica 20.Aprilie, 12:00, Complex Tei (7-5, 6-3)
Valentin Epure vs Laurentiu Ciuhan (6-0, 6-1) anulat
Cristina Gheorghe vs Laurentiu Ciuhan, Marti 06.Mai de la 19:00 la Pescariu (6-0, 6-1)
Cristina Gheorghe vs Bogdan Barbu, Joi 08.Mai, de la 21:00 in Tei (6-0,6-0)
Cristina Gheorghe vs Martin Diauw, Duminica 11.Mai (6-1, 6-1)
———————————————-

Grupa F Pct(J/Sc/Sp/Gc/Gp)
1. Dan Matei 5p (5/10/2/66/36)
2. Daniel Tiganila 4p (5/7/2/50/16)

3. Stefan Moraru 2p (4/5/2/38/19)
6. Dan Cirstea 1p (4/2/6/19/38)
5. Adrian Alexandrescu 0p (5/1/10/24/65)
4. Serban Jinga forfait

Meciuri programate:
Stefan Moraru vs Adrian Alexandrescu, Sambata 5.Aprilie, 17:00, Tenis Club Virgolici (6-0, 6-1)
Adrian Alexandrescu vs Serban Jinga (5-7,6-3,6-7)
Daniel Tiganila vs Dan Matei (6-1, 4-6, 4-6)
Adrian Alexandrescu vs Dan Matei, Miercuri 23.Apr, 22:00, Tenis Class (2-6, 0-6)
Stefan Moraru vs Dan Matei (6-4, 2-6, 6-7)
Dan Matei vs Serban Jinga (6-1, 6-0)
Daniel Tiganila vs Adrian Alexandrescu, Miercuri 07.Mai, 20.00, Tenis Class (6-1, 6-1)
Stefan Moraru vs Dan Cirstea (6-1, 6-0)
Daniel Tiganila vs Dan Cirstea (6-1, 6-0)
Dan Cirstea vs Dan Matei, Sambata 10 mai ora 9.00 Tenis Class (6-3, 6-2)
Daniel Tiganila vs Serban Jinga, Sambata 10.Mai (6-0, 6-0)
Adrian Alexandrescu vs Dan Cirstea, Miercuri, 19.00, BTT Herastrau, Teren 9 (2-6, 0-6)
Daniel Tiganila vs Stefan Moraru (6-4, 6-1)
———————————————-

Grupa G Pct(J/Sc/Sp/Gc/Gp)
1. Vlad Columbeanu 4p (4/8/0/48/11)
2. Alexandru Pais 1p (3/2/4/20/31) >50% meciuri jucate

3. Tiberiu Lupu 1p (1/2/2/14/16) <50% meciuri jucate
5. Cosmin Otel 0p (2/0/4/12/25) mai multe meciuri jucate
4. Radu Roman 0p (1/0/2/0/12) mai putine meciuri jucate
6. Bogdan Nitu forfait

Meciuri programate:
Vlad Columbeanu vs Cosmin Otel, Sambata 5.Aprilie (6-2, 6-4)
Vlad Columbeanu vs Radu Roman, Duminica 6.Aprilie (6-0, 6-0)
Cosmin Otel vs Alexandru Pais (6-7, 0-6)
Vlad Columbeanu vs Tiberiu Lupu, Sambata 12.Aprilie (6-0, 6-2)
Alexandru Pais vs Tiberiu Lupu, Joi 24.04, Tenis Class, 22:00 (1-6, 3-6)
Alexandru Pais vs Radu Roman – Miercuri, 7 mai, Tenis Class, 21.00
Alexandru Pais vs Vlad Columbeanu (2-6, 1-6)
———————————————-

Grupa H Pct(J/Sc/Sp/Gc/Gp)
1. Gabriel Tatuta 5p (3/10/1/67/29)
2. Silviu Manea 4p (5/8/2/54/16)

3. Valentin Marinescu 3p (5/6/5/52/37)
4. Cristian Suica 2p (5/6/6/49/44)
5. Eugen Diaconu 0p (1/0/2/2/12) forfait
6. Ionut Chiron 0p (2/0/4/2/24) forfait

Meciuri programate:
Silviu Manea vs Vali Marinescu, Marti 8.Aprilie, Tineretului, 18:00 (6-0, 6-1)
Gabriel Tatuta vs Cristian Suica, Luni 7.Aprilie (4-6, 6-4, 6-2)
Valentin Marinescu vs Cristian Suica (7-5, 3-6, 6-0)
Silviu Manea vs Eugen Diaconu (6-1, 6-1) 6-0 6-0 forfait
Vali Marinescu vs Ionut Chiron (6-1, 6-1) 6-0 6-0 forfait
Silviu Manea vs Gabi Tatuta (5-7, 1-6)
Vali Marinescu vs Gabi Tatuta (6-7, 5-7)
Cristian Suica vs Ionut Chiron (6-0, 6-0) 6-0 6-0 forfait
Silviu Manea vs Cristian Suica (6-0, 6-2)
———————————————-

Date participanti:

  1. Adrian Alexandrescu, 27, OgilvyOne, One-to-One Communications Director
  2. Mihai Petroff, 35, Mailers, Director Executiv
  3. Stefan Stroe, 29, Grey, Strategic Planning Director
  4. Catalin Teoharie, 30, Agis, Sales
  5. Daniel Tiganila, 29, Interservis, Managing Partner
  6. Bogdan Barbu, 28, QWERTY Design, Sales
  7. Stefan Moraru, 27, M&M Graphix Union, Director General
  8. Adrian Apostol, 27, Netaround, General Manager
  9. Mircea Scarlatescu, 27, FYB, Managing Partner
  10. Gabriel Tatuta, 33, Spitalul de Urgenta, Medic Specialist
  11. Andrei Nistor, 29, Institutul National al Magistraturii, Auditor de Justitie
  12. Bogdan Adamut, 22, -, Trader valutar
  13. Razvan Gornea, 35, Gortek Consult, Consultant
  14. Sorin Doru, 36, Media Hub Consultants, Director
  15. Martin Diauw, 28, Ambasada Indoneziei, Functionar administrativ
  16. Serban Grigorescu, 39, Trade Expert Impex, Director General
  17. Radu Roman, 27, Starcom, Senior Media Planner
  18. Claudiu Gologan, 30, Ascendis, Business Development Manager
  19. Daniel Ene, 37, ISM, General Manager
  20. Valentin Marinescu, 34, Fairway Media, Director General
  21. Gheorghita Ferent, 49, BCR, Analist IT
  22. Alin Paraschiv, 30, GMP, Accountant
  23. Serban Jinga, 22, Hit Mail, Internet Marketing Specialist
  24. Bogdan Nitu, 30, Webstyler, General Manager
  25. Laurentiu Ciuhan, 45, Epson, Account Manager Videoprojectors
  26. Tiberiu Lupu, 25, Rompetrol SA, Project Manager
  27. Vlad Columbeanu, 55, MTR, PR
  28. Emanuel Borcescu, 28, Leo Burnett, Art Director
  29. Radu Columbeanu, 31, Idea Bucket, Managing Partner
  30. Arald Teoharie, 33, Grey, Account Manager
  31. Dan Cirstea, 34, United, Managing Partner
  32. Adrian Vasile, 31, Rompetrol SA, Director Audit Intern
  33. Marius Radu, 27, Lanetco International, Graphic Designer
  34. Alexandru Pais, 25, La Dorna, Consultant IT
  35. Mihai Zaporojan, 39, Brusch, Programator
  36. Cristina Gheorghe, 32, Crescent, Managing Partner
  37. Ovidiu Nica, 24, Egnatia, Relationship Officer
  38. Valentin Epure, 29, GE Money, Online Brand Communication Manager
  39. Silviu Manea, 44, BCR, Network analyst
  40. Liviu Gales, 26, Coca Cola HBC, Promotions Coordinator
  41. Stefan Zuca, 31, Universitatea Romano-Americana, Lector Universitar
  42. Eugen Diaconu, 31, Cabinet Avocatura, Director
  43. Marian Gherghescu, 33, MarketScope, Managing Director
  44. Razvan Minca, 26, Unicredit, Junior Specialist Finance&Accounting
  45. Ionut Chiron, 28, Helinick, Project Manager
  46. Dan Matei, 29, ANRSC, Expert Gr. I
  47. Cosmin Otel, 27, Arbo Interactive, Online Sales Manager
  48. Cristian Suica, 32, Rompres, Redactor de stiri
  49. Florin Radulescu, -, Ascendis, – (asteptare confirmare, rezerva 1)